Et - Şarküteri

Kasap reyonumuzda her gün taze ve kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Tüm ürünlerimiz İslami koşullara uygun olarak üretilmektedir. Servis reyonumuzda tecrübeli ve eğitimli kasaplarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin yanı sıra, istediğiniz parça etlerden istediğiniz ürünü hazırlatabilirsiniz.

Meyve – Sebze

Meyve / Sebze reyonlarımızda, günlük tedarik edilen taze ve kaliteli ürünleri daima uygun fiyatla sunuyoruz.

Ürünlerimizin tümünü temizleme, ayıklama gibi gerekli işlemler tamamlandıktan sonra reyonlarımızda satışa sunuyoruz. Sezon ürünlerine ise uygun kaliteye ulaştığı anda reyonlarımızda yer veriyoruz.

Hızlı Tüketim Ürünleri

Akuğur’da kendinizi mahallenizde, çarşınızda alışveriş yapıyormuş gibi hissettirecek temel ihtiyaçlarınızın tümünü bulabilirsiniz.

Unlu Mamüller

Mağazalarımızda yer alan fırınlarımızda, çay saatlerinden kahvaltıya kadar günün her öğününde güvenerek tüketilebilecek, lezzeti ve kalitesi test edilmiş ürünlerimizi geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Kişisel Bakım

Kişisel Bakım için geniş alanlarla hizmet veren mağazalarımızda, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen tedarikçileri tarafından üretilen Daycare markalı ürünlerin yanı sıra sektördeki lider markaların ürünleri de yer almaktadır.